Píšete nám.

Co o nás říkají naši klienti?

Se společnosti PPPU paní Ottové spolupracuji již několik let. Počátek záčíná obdobím pojišťování Pražského výstaviště v Holešovicích pojišťovací společností , pro kterou v té době pí. Ottová pracovala. Po osamostatnění a založení společnosti PPPU naše spolupráce pokračovala. Jako jeden ze společníků Dvořák rent a car, s.r.o. jsem požádal pí. Ottovou o spolupráci v pojištění naši společnosti a to hlavně motorových vozidel,pojištění zaměstnanců a dalších pojistných produktů. Její odborné znalosti jsou značné a vždy navrhovala taková řešení, která pro naši společnost byla výhodná. Měla naši důvěru při jednání s pojišťovnami, kde nás s naším souhlasem zastupovala. S její prací jsme byli vždy spokojeni a vážili jsme si i její loajality k naši společnosti. Byla ochotna projednat ne jen firemní záležitosti ale i poradit v osobních pojistných smlouvách a pojistných událostech. Pojišťovací společnost PPPU s.r.o. mohu doporučit všem. Ušetří Vám čas, peníze a někdy i nervy.
Ing. Kvietok Štefan
Paní Ottová z firmy PPPU s.r.o. se mi stará o veškerá pojištění, vyřídila s pojišťovnou pojistnou událost z letních krup, aniž bych musel s pojišťovnou já jednat. Firma PPPU poskytuje úžasný servis.
PhDr. Zdeněk Němec
Potřeboval jsem pojistit byt z důvodu hypotéky, během jednoho dne bylo vše hotovo a druhý den jsem měl v ruce potvrzenou vinkulaci. Jsem moc spokojen a kdykoliv se s radistí na firmu opět obrátím.
Ing. Tomáš Suchý PhD.
S PPPU, s.r.o. spolupracujeme již mnoho let na podnikatelském a občanském pojištění. Jsme velice spokojeni. Vždy ochotně a operativně řeší jakýkoli problém.
bmwkrotil s.r.o.
Paní Ivana Ottová z PPPU, s.r.o. pro nás dlouhodobě sjednává pojištění automobilů. Nyní jsme jí předložili k řešení také případ, kdy jsme byli postiženi opakovanou záplavou a zničením sklepů domu, kterou způsobovala stavební činnost velké firmy, která opravovala v blízkosti našeho domu kanalizaci. Záležitost byla složitá, viník škody však svou odpovědnost nakonec uznal a pojišťovna měla plnit z jeho pojistky. Byly ale problémy s výší pojistné náhrady pro nás. Paní Ottová se případu ujala s vysokou profesionalitou, s perfektní znalostí pojišťovacích zákonů a předpisů a se znalostí metodiky všech výpočtů pro pojistné plnění. Pod její argumentací pojišťovna musela přistoupit na většinu našich požadavků a s výsledkem jsme zcela spokojeni . A nyní můžeme začít s komplexními opravami.
JUDr. Zdeněk Kuneš, Praha 4
Firma PPPU se vždy postarala o veškerá naše pojištění, v případě potřeby poradí a vždy se snaží najít optimální variantu pojištění z hlediska obsahu a ceny.
Josef Hermann
S firmou PPPU s.r.o. spolupracujeme od jejího počátku. Starají se nám o veškerá pojištění a hlavně POMÁHAJÍ při likvidaci pojistných událostí. Tuto firmu doporučuji
Ing. Milan Navrátil, jednatel
Firma PPPU nám v minulém roce optimalizovala pojištění, čímž nám ušetřila nemálo peněz. Děkujeme.
3.VNK poradenská s.r.o.
V roce 2009 jsem hledal vhodnou pojistku pro přivezený vůz ze zahraničí. Byla mi doporučena pojišťovací agentura PPPU. Již při prvním setkání mi bylo jasné, že jsem měl štěstí. Vlídné chování a znalosti pojišťovacího agenta i rychlost vyřízení byly nadstandardní. Požádal jsem proto agenturu PPPU o revizi všech našich dosavadních firemních pojistek, a to jak pro náš vozový park, tak pro nemovitosti. Byl jsem mile překvapen, že v krátké době (několika dnů) jsem měl na stole návrhy na úpravu všech pojistek, které naší firmě ve výsledku ušetřily nemalé finanční částky. Také při vyřizování pojistných událostí nám dokázala agentura učinně pomoci a v krátkém čase zařídit vždy vše potřebné. Navíc je pro všechny stávající pojistky tento servis zcela zdarma! Naše firma je náročná na své dodavatele. Myslím si, že pojišťovací agentura PPPU je zárukou nejvyšší kvality. Můžeme každému vřele doporučit!
RNDr. Petr Krajicek, Salix Trading s.r.o.

Leave a reply

Back to Top